BMW obsługa i naprawa - dwudniowe szkolenie mechaniczne (08-09 grudnia 2018 r.)

Szkolenie przeznaczone głównie dla posiadaczy motocykli BMW , pragnących samemu obsługiwać swój motocykl, ale również dla tych którzy chcą bardziej dogłębnie poznać te motocykle.

W programie między innymi : czyszczenie i regulacja układu wtryskowego, regulacja zaworów, serwis zawieszeń , wymiana wszelkich łożysk. Poruszymy również takie kwestie jak: awarie pompy wody, pompy paliwa, odpowietrzanie zbiornika paliwa, montaż dodatkowego wyposażenia .

Na szkoleniu zaprezentujemy między innymi takie rzeczy jak: podstawowe czynności serwisowe, wymiana oleju w silniku, wymiana oleju w skrzyni biegów, wymiana oleju w przekładni, diagnostyka komputerowa, synchronizacja przepustnic. regulacja zaworów. itp.

Zaprezentujemy również poważniejsze naprawy typu : wymiana uszczelniaczy w przekładni, wymiana sprzęgła, wymiana pompy paliwa. Nie pominiemy także takich "błahostek" jak wymiana klocków, płynu hamulcowego, łożysk w kołach. Oraz wiele wiele innych. Szkolenie będzie prowadzone w taki sposób by zarówno osoby mające na co dzień do czynienia z mechaniką jak i te dla których budowa motocykla to "czarna magia" wyniosły jak najwięcej.

Oczywiście nie zabraknie takich rzeczy jak wymiana klocków wraz z płynem hamulcowym, wymiana napędu itp itd. Nauczymy się również diagnostyki komputerowej oraz kasowania adaptacji za pomocą urządzenia GS-911.

Szkolenie trwa cały weekend sobota i niedziela

  • sobota 10 -18 (19) w tym przerwa na obiad
  • niedziela 10 -18 w tym przerwa na obiad

Koszt dwudniowego szkolenia wraz z obiadami, przekąskami, serwisem kawowym, i wszelkimi niezbędnymi materiałami to 790 pln 

Aktualna cena promocyjna : 690 pln 

Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

Skontaktuj się z nami w celu zapisania się na szkolenie