SILNIKI, UKŁADY ZASILANIA,UKŁADY PRZEKAZANIA NAPĘDU (27-28 stycznia 2018 r.)

Od tego roku wprowadziliśmy dla Państwa zupełnie nowe szkolenia. Przeznaczone dla osób które były już na naszych szkoleniach lub po prostu posiadają już jakieś podstawy. 

Na tym szkoleniu zajmiemy się silnikami motocyklowymi zarówno dwu jak i czterosuwowymi, oraz skrzyniami biegów, zarówno mechanicznymi jak i typu CVT.

Poruszymy między innymi takie rzeczy jak: montaż demontaż silnika, rozbiórka i składanie skrzyni biegów CVT i manualnej, oczywiście nie zapomnimy o sprzęgle.

Wszystkie części poddamy ocenie stanu technicznego dokonamy odpowiednich pomiarów, oraz omówimy szczegółowo metody naprawy poszczególnych podzespołów. Poza tym omówimy układy chłodzenia i smarowania zarówno w silnikach czterosuwowych, jak i oczywiście w dwusuwach.

W drugiej częsci szkolenia zajmiemy się gaźnikami oraz układami wtrysku paliwa spotykanymi w motocyklach. Poruszymy kwestię czyszczenia oraz regulacji gaźników i układów wtryskowych,diagnostyki komputerowej układu wtrysku paliwa.

Oczywiście nie pominiemy na tym szkoleniu układu filtrowania zasysanego powietrza oraz układu wydechowego. 

Zajmiemy sie również historią rozwoju układów zasilania stosowanych w motocyklach na przestrzeni lat. 

Szkolenie trwa cały weekend:

sobota godz. 09-18 w tym przerwa na obiad

niedziela godz. 09-18 w tym przerwa na obiad

Koszt dwudniowego szkolenia wraz z obiadami, przekąskami, serwisem kawowym, i wszelkimi niezbędnymi materiałami to 550 zł

Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy info@szkoleniamotocyklowe.com

 

Skontaktuj się z nami w celu zapisania się na szkolenie